آنچه زنان از مردان می خواهند! (ویژه آقایان)

آنچه زنان از مردان می خواهند! (ویژه آقایان)

 حقیقتا زنان چه می خواهند؟ آیا این یکی از چالش انگیزترین سوالات همه دوران ها نیست؟ آقایان اگر می خواهند مرد ایده آلی باشند ، باید حتما این مطلب را بخوانند !!!

 "در ادامه مطالبی که درباره شناخت خانم ها و آقایان از هم داشتیم، این بار می خواهیم به شناخت خواسته های درونی خانم ها بپردازیم ، شما هم نظراتتان را با ما در میان بگذارید ، آیا از نظر شما این مطالب درست است ؟ اگر مخالفید دلیلتان را بیان کنید و اگر هم چیز دیگری به ذهنتان می رسد اضافه کنید"

 

حقیقتا زنان چه می خواهند؟

آیا این یکی از چالش انگیزترین سوالات همه دوران ها نیست؟ تقلای باستانی بشر برای فهمیدن عملکرد زنان قدمت زیادی دارد.حتی زیگموند فروید، استاد روانشناسی نوین زمانی که در تلاش برای شناختن زنان بود، درگذشت! یکی از دلایل اینکه چرا فهمیدن زنان کار ساده ای نیست، این است که روشی که زنان افکار و احساسات را تحلیل می کنند بسیار با نحوه تحلیل همتایان مذکرشان متفاوت است.

تفاوت های کلیدی میان مردان و زنان:

تحقیقات بسیاری را بررسی کردم که نشان می دهد زنان30 درصد بیشتر از مردان از احساسات برای تحلیل افکار به عنوان مبنایشان در تصمیم گیری استفاده می کنند. بنابراین، زنان بیشتر از مردان به ادراک شهودی شناخته شده اند. این موضوع کاملا درست نیست زیرا مردان ادراک را به گونه ای متفاوت به کار می برند، و راه های متفاوتی برای برقراری ارتباط دارند. با این وجود، مردان میل به ارتباط از طریق فعالیت های مشترک دارند. در حالی که زنان از طریق به اشتراک گذاشتن افکار و احساسات ارتباط برقرار می کنند.

حالا، شما آقایان، پیش از اینکه هیجان زده شوید، باید بگویم این مقاله در مورد اینکه"مردان دوست دارند که زنان چه بخواهند" نیست. بلکه بیشتر در این باره است که واقعا زنان از مردان چه می خواهند. متوجه شده ام که یک خانم می خواهد تمامی تفاوت های جزئی یک داستان را بگوید، اما همتای مذکرش ممکن است اینگونه حس کند،"خب،اصل موضوع چیه؟" مرد معمولا به دنبال راه حلی برای مشکل است ، طوری که انگار داستان حقیقتا مشکلی بوده است. یا اینکه به دنبال راهی است که به پیشرفت همسرش کمک کند که بر مبنای تفکر رقابتی استوار است(روشی که مردان در گفتگوها صحبت می کنند کاملا رقابتی است). در واقع یک خانم فقط به این علت داستان را بازگو می کند که مرد را در آن سهیم کند، هیچ چیز رقابتی در آن وجود ندارد!

پس به واقع زنان از همسرانشان چه می خواهند؟

گرچه، در مصاحبه با زنان بی شماری، و دریافت نکات بسیاری از زنان، باید بگویم که فهرست گسترده ای از مواردی که مردان باید با آن ها آشنا شوند، وجود دارد. مردان می توانند رابطه ایده آلی ایجاد کنند ، زمانی که با تعداد اندکی از راهنمایی های ساده و در عین حال موثر به زنان نزدیک شوند.

what-women-want-2

زنان مردی می خواهند که مطمئن باشد! اطمینان اولین ویژگی ای است که زنان به دنبالش هستند.سست و ترسو نباشید. برای هر چیزی عذرخواهی نکنید. واقعی باشید، خودتان باشید.

 

زنان مردی می خواهند که این احساس را برایشان ایجاد کندکه فقط او (زن) تنها شخص مورد توجه است. زنان به مردی که برای جلب رضایتشان تلاش کنند بسیار علاقمند می شوند. برای مثال، مرد در را برایش باز می کند، در سمت راست خیابان راه می رود، در خرید کردن به او کمک می کند. در مورد یک جنتلمن صحبت می کنم:) ... اگر او سردش است، کت خودتان را به او تعارف کنید. اگر دچار مشکل شده، از او حمایت کنید. اگر موقعیت خطرناکی است، او را در آغوش بگیرید. یک مرد واقعی باشید.

 

زنان مردی شوخ طبع می خواهند. یک زن همیشه مردی را که قادر به خنداندنش باشد، دوست خواهد داشت. اگر کسل باشید، خسته کننده خواهید بود.اگر زنی را بخندانید،در نیمه راه موفقیت هستید. شانستان را امتحان کرده، خودتان باشید و در عین حال شوخ طبع باشید. متخصصان زیادی در مورد جاذبه ، ادعا می کنند که "رضایت از خود " و "شوخ طبعی" دو ویژگی مهم در مجذوب ساختن یک زن است. من هم موافقم.

 

زنان مردی می خواهند که به آنان گوش دهد (بله، حتی به شکوه ها و جزئیات تمام مسائل غیرمنطقی) و نه الزما با نصحیت کردن. بسیار از زنان دوست دارند از مشکلاتشان شکایت کنند، گرچه برای اندرز شدن شکایت نمی کنند. فقط برای آزادانه بیان کردن خوشان. می دانم که سر تکان دادن و پشتیبانی کردن دشوار است، زیرا ممکن است بخواهید فیلم تماشا کرده یا کاری که بیشتر هیجان انگیز به نظر می رسد انجام دهید. اما واقعیت این است که همسرتان هنگامی که دقیقا به حرف هایش گوش دهید و نیازهایش را در ک کنید شما را دوست خواهد داشت. باید بدانید که زنان به تخلیه احساسات خود نیاز دارند. به او اجازه این کار را بدهید و او شما را می پذیرد. سر تکان دهید. درگیر شوید و بازخورد فعالانه ای از خود بروز دهید. کاملا به آنچه می گوید علاقه نشان دهید بدون اینکه نگران باشید که قرار است بعد چه بگویید. سپس دقت کنید که چه اتفاقی می افتد و او از احساساتش بیشتر برایتان می گوید.

 زنان می خواهند که مردان به آنان گوش کنند زیرا آن ها نیازی به شنیده شدن دارند. زنان می خواهند که همسرشان احساس خود را بیان کرده و آنان را محرم خود سازند. گوش سپردن واقعی همراه با صمیمیت واقعی نادر است. گوش کردن واقعی تفکرمطلقی در مورد اینکه چه چیزی گفته می شود و هم چنین جذب شدن به آنچه او می گوید، است. گوش کردن توجه فعالی می خواهد و مسدود کردن ذهن در حال فعالیت است.

 

 زنان می خواهند همسرشان طوری با آنان برخورد کنند که انگار آن ها جذاب ترین زن روی زمین اند که هیچ زن دیگری قابل مقایسه با آن ها نیست. صحبت کردن در مورد دوست دختر قبلیتان امتیازات بالاتری برایتان در پی نخواهد داشت. برخورد کردن با او به گونه ای که او تنها شخص مورد نظر است،باعث می شود که مدتی لبخند بزند.

 

6  زنان مرد وفادار می خواهند. می خواهند بدانند که شما وفادار می مانید. به هیچ زنی نگویید که چگونه فرد قبلی خود را فریب داده اید. باعث نمی شود فکر کند شما عاقل،وفادار یا قابل اعتماد هستید.نمی گویم که به او دروغ بگویید، فقط به این موضوع نپردازید. همسرتان را گول نزنید. فکر نمی کند به دلیل انجام این کار مرد بهتری هستید. همانگونه که می خواهید فکر کنید که تنها مردی هستید که او تاکنون دوست داشته است، این چیزی است که او هم می خواهد. کلید وفاداری از شخصیت درونی خودتان نشئت می گیرد.مرد با شخصیتی باشید و رابطه تان را بر اساس اعتماد بسازید. از طریق عملکرد وفادارانه مداوم ، احترام را کسب خواهید کرد. احترام به دست آمده از عشق موجب اعتماد می شود واعتماد رابطه ای پایدار را می سازد که در آزمون های زندگی و زمان دوام خواهد داشت.

 

 زنان می گویند مردی حساس می خواهند. حقیقت دارد اما اگر فقط به عذرخواهی بپردازید و دائما گریه کنید، همسرتان از شما سوء استفاده می کند. به من اعتماد کنید، انجام این کار عاقلانه نیست. مثل خوبش در صحنه کنار دریا در فیلم "Bedazzled" است، زمانی که شخصیت اصلی در تلاش برای جلب توجه معشوقش است. او بسیار حساس و زیاده از حد رمانتیک بود ،طوری که حال دختر را به هم زد واو با شخص دیگری رفت!! حساسیت افراطی راهی سریع برای از دست دادن همسر یا نامزدتان است. مهم است که به تعادل دست بیابید. قوی و حاضر باشید و احساسات خود را به اشتراک بگذارید. بلند صحبت کنید و خود واقیعتان باشید. اجازه دهید بدانند که توجه می کنید. اما مانند زن ها نباشید.

زنان می گویند که دوست دارند با آنها رفتار برابر شود. این صحیح نیست. زنان دوست دارند که مانند یک زن با آنان برخورد شود، نه مانند یک مرد. او می خواهد با شما باشد پس یک مرد باشید. نباید با او به مانند دارایی خود رفتار کنید،نباید با او با بی احترامی رفتار کنید . زن می خواهد به خاطر مونث بودنش مورد احترام قرار بگیرد، به خاطر زن بودنش. زنان با مردان متفاوت اند. مردی که این تفاوت را درک می کند عاقل است. مسئله مهم این است که : نیازی به مرد خوب بودن نیست. یک مرد واقعی باشید،نه یک فرد حساس نجیب.

هنوز متوجه نشده اید؟ خب، این طوری می گویم: همان خود بد تان باشید ، منظورم اینست که لازم نیست آدم زیاده از حد خوبی باشید . باید بدانید برخی زنان مجذوب مردان بد هستند. فکر می کنم نوعی استحکام در مورد مردان بد وجود دارد، آن ها قوانین را زیر پا گذاشته و گاهی اوقات بی ادبانه رفتار می کنند. اما یک مرد نجیب همیشه به یاد دارد که چه چیز مهم تر است. حالتی از رمزگونه بودن را داشته باشید اما صریحا خودتان باشید. مثلا در مواردی به این معناست که آنچه شما می خواهید باید انجام شود و نه آنچه او می خواهد، پس همان کار را انجام دهید.فقط یک عادت دائمی از آن نسازید،یادتان باشد که این در حد یک قدرت نمایی نمایشی است !!! خودتان می دانید چه می گویم !!

 

 زنان مردی با برنامه را دوست دارند. زنان مردی بلند همت(جاه طلب) را دوست دارند. مردانی که می دانند که چه کسی هستند، امشب باید چه کاری انجام دهند،و برای زندگی باید چه کاری انجام دهند. اگر برنامه ای ندارید حتما هدفی را برگزینید. من دو هدف(الف) و (ب) را دارم و به نظر می رسد که درونی و غریزی باشد. اما واقعیت این است که من می دانم که برنامه عصر و قرارم کجا، کی و چگونه خواهد بود. در مورد قرار گذاشتن مسئله مهم اینست که وقتی از زنی برای بیرون رفتن درخواست می کنید حتما برنامه ای داشته باشید. آن ها اعتماد به نفس شما را بر اساس برنامه تان و اینکه او را کجا ببرید و دونفری چه کاری انجام دهید، می سنجند. پس از قبل فکر کنید، برنامه ای داشته و آن را اجرا کنید. مطمئن شوید که نقشه جایگزینی دیگری هم دارید. ممکن است او برنامه اولتان را نپسندد.

همچنین دانستن اینکه چه زمانی باید برای زن تظاهر کرد برای مرد مهم است. مردی که فقط به پای زنش بیفتد "بازنده" نامیده می شود. مثالی به این شکل: زن می پرسد"امشب میخوای چیکار کنی؟" و مرد می گوید، "هر کاری که تو می خوای." اگر این شیوه همیشگی مرد باشد، پس او بازنده است. زن در نهایت دیگر به او احترامی نمی گذارد.

 

زنان مرد دست و دلباز را دوست دارند. خسیس نباشید. و به همسرتان هدایایی تقدیم کنید. فقط برای تحت تاثیر قرار دادن او خودتان را ورشکست نکنید. هدیه ها هر چند کوچک، مخصوصا هدیه هایی که نشان می دهد شما به دقت هنگامی که در مورد چیز مورد علاقه اش حرف می زده، گوش کرده اید بسیار تاثیر گذارند. دقت کنید او به چه چیزی علاقمند است ، مثلا زمانی که مقابل ویترین جواهر فروشی ایستاده و به تمجید از آن گوشواره ها پرداخته(بدون اینکه آن ها را بخرد) . و یا زمانی که جلوی فروشگاه لباس ایستاده و از اینکه چقدر آن لباس زیبا را دوست دارد، صحبت کرده است. از تخیل خودتان استفاده کنید. اگر به زن زندگیتان هدیه ندهید، از سوی او مرد دندان گردی محسوب خواهید شد.

اکنون می پرسید:"چرا بانوان به هدیه اهمیت می دهند؟" سوال خوبی است. پاسخ این است که هدیه دادن یکی از راه هایی است که زنان از طریق آن ارتباط برقرار می کنند، خصوصا زمانی که به آنچه می خواهند توجه کنید. زنان همچنین با تعارف کردن ما بین یکدیگر به هم هدیه می دهند. پس به من اعتماد کنید. وهر چند وقت یک بار او را با هدیه ای غافلگیر کنید و ببینید که چگونه با رضایت به شما پاسخ می دهد.

 

10  یک دوست واقعی باشید. به حرف هایش گوش دهید. به او اجازه دهید خوشی و مشکلاتش را با شما قسمت کند. کنارش باشید به جای اینکه قول این کار را به او بدهید.عملکرد مثبت و وفاداری دائم تعریفی از عشق است. چگونه نشان می دهید که یک دوست هستید؟ آیا زمانی که اهمیت دارد حاضر هستید؟آیا به خاطر مسائل جزئی هم حاضر هستید؟

 

11  زنان می خواهند با وجود کاستی هایشان دوست داشته شوند. و نیاز دارند به همان میزان فیزیکی، از لحاظ روانی، احساسی و روحی هم ارضاء شوند. عشق بی قید و شرط، عشق ایده آلی خواهد بود. چگونه می توانید زنی را بدون قضاوت، قیدو شرط و قوانین دوست بدارید؟ خودتان می خواهید چگونه دوست داشته شوید؟

زنان یک ارتباط خوب را متفاوت از مردان تعریف می کنند. از کلمات مانند نور ملایم شمع استفاده کنید ، و سپس قدرت آن را بالاتر ببرید ، کلام عاشقانه شما یکی از کلیدهای اصلی ارتباط عاطفی عمیق با اوست . زنان می خواهند که مردان عاشقشان باشند . به جای رفتار کردن با زنان به عنوان یک وسیله ، به عنوان کسی که خواهان دوستی با آنان هستید رفتار کنید، یک انسان واقعی. به این معنا که وقتتان را صرف کنید، توجه بیشتری نشان دهید و نسبت به او مهربان باشید تا حس کند که موجود خاصی است.

 

12  زنان مرد خلاق را می ستایند. گل های سرخ زیبا هستند اما در مواقعی بسیار ضروری است که به چیزی بیندیشید که بیشتر مردان برای زنان انجام نمی دهند. ممکن است بی معنی باشد، اما اگر چیزی است که او دوست خواهد داشت، چرا که نه؟ ممکن است روزش را بسازید. از خودتان خلاقیت به خرج دهید، کارهای جدید بکنید !

 

13  زنان مردی می خواهند که حس امنیت را بیافرند. کاری کنید که او بداند شریکش زمانی که مریض، مسن و سست شود در کنارش خواهد بود. ایجاد حس امنیت برای یک زن، بودن در کنار وی هنگام نیاز به حمایت های عاطفی و فیزیکی است.برای مثال هنگامی که او یک عمل جراحی دارد. کارتان را ترک کنید و در کنارش باشید. دستش را در دست بگیرید و همه جانبه از او حمایت کنید. امنیت از اعتماد نشئت می گیرد. این مربوط به توانایی شما در تکیه بر نیروی شخصیتتان است.

  

با دانستن این 13  ویژگی، مردان چگونه می توانند بهتر به زنان نزدیک شوند؟ 

what-women-want-3

ابتدا، مردان باید روش های گوش دادن را آنگونه که زنان به حرف های یکدیگر گوش می دهند،تقویت کنند. بانوان بیشتر از مردان سر خود را تکان داده و از کلماتی مانند" آهان، وای، بله" استفاده می کنند. مردان معمولا در سکوت گوش می دهند و گفتن چنین کلماتی را نوعی وقفه محسوب می کنند. مردان می توانند شانس خود را بهبود دهند اگر در گفتگوها فعال باشند. به آن ها نزدیک شوید. داستان را با سوالات بیشتری ادامه دهید.

مردان باید رفتارهای تصنعی را متوقف کنند و خودشان باشند. برای مثال وقتی یک مرد با زنی به کافه می رود، به جای اینکه با چیزی مثل این جمله " مادرتان باید زیبا باشد، مثل خودتان،" به او نزدیک شوید، بگویید " چه رستوران خوبی،غذاهای اینجارو دوس دارین؟" اگر می خواهید از زنی تعریف کنید، توجه کنید که بانوان چطور از یکدیگر تمجید می کنند. مثال های خوب مثل: مدل موی جدید، جواهر،سبک متفاوت و خنده های به جا.

یکی از مشکلات مردان گرایش آنان به دیدن بانوان به عنوان بازیچه  شخصی است. این یک مشکل اساسی میان مردان و زنان است. مرد باید دغدغه روابط فیزیکی  را کنار بگذارد و دغدغه عمیق تری را در نظر بگیرد: اینکه در ارتباط با آن زن چه احساسی دارد؟ آیا زن او را به خنده وا می دارد؟ آیا آن ها آرزوها و هدف های مشترکی دارند؟ هنگامی که مرد نگرانی در مورد اینکه کی و چگونه با زن ارتباط فیزیکی داشته باشد را متوقف کند، احتمال ایجاد رابطه موفق به گونه ای مشهود بیشتر میشود.

مردان باید همسرشان را برای تلاش هایی که در جهت زیبایی می کنند،تمجید کنند. یک زن الزاما نباید شکل مانکن ها باشد. برای زنان مهم است که بدنشان را دوست داشته باشند(کاستی ها و تمام آن را). زیرا این گرایشات باعث ایجاد اطمینان در آن ها می شود. تمجید زن به خاطر کارهایی که برای زیبایی می کند راهی برای تقویت اعتماد به نفس وسپاسگزاری است."گرایش به سوی سپاسگزاری" تاثیر مهمی در پیشبرد یک رابطه دارد. مرد می تواند از او تمجید کند و به او فرصت دهد که بداند که برای مرد زیباست. واینکه برایش یک زن تمام عیار است.

در نهایت، مردان باید در مسئولیت داشتن رابطه ای خوب سهیم باشند. کمک کردن هر روز را جالبتر می سازد ، زندگی با هدف و برپایه آرزوها،قسمت کردن روزهای خوب،پذیرفتن چالش های سخت زندگی چیزهایی هستند که یک رابطه ارزشمند را می سازند.

 

  "نوشته اسکات اندروز، بر اساس مصاحبه با تعداد زیادی از خانم ها "

2012-07-10 12:43:34

نظرات (32)

 • amir2pa

  بسیار عالی بود ممنون

 • آ،م

  خیلی جالب بود حتما به مردان توصیه کنید این مطالب را مطالعه کنند

 • MORTEZA

  باسلام توصیه میکنم همانطورکه مامردهااین مطالب راخوندیم خانمهای گرامی یک مطالعه ای بفرمایند

 • بهناز

  یه مرد با این ویژگیها یه مرد رؤیایی خواهد بود...

 • مریم

  ممنون از مطلب خوبتون<br />باهمشون موافقم<br />مطالب مربوط به آقایون رو هم خوندم <br />سعی میکنم حتما به کار ببر.<br />حمایت و احترام به خانومها فراموش نشه

 • MEHDI

  hame chiz be nafe khanoomas..ma marda badbakhtim..har chi marde pore darde......

 • مهدی

  همه چیزبه نفع خانوماس..مامردابدبختیم..

 • Amin

  ای کاش زن ها هم یکم مطالعه داشتن و مثل ما مرد ها به این چیزها توجه میکردن !! متاسفانه بیشتر خانم ها مالطعه ندارند در این موارد !!

 • رامبيز

  واي چقدر رومانتيك هستين شما خانم ها-ياد روزهاي سخت اوشين افتادم.

 • رضا

  واقعا عالی بود خیلی ممنون از راهنمایی هاتون من خانومم بعضی وقتا خودش این چیزا رو ازم میخواد

 • گلی

  عالی بود همسرم خوند و انها رو جدا به کار برد

 • ibanoo

  در پاسخ به: گلی

  گلی عزیز ، خیلی خوشحالیم که این مطلب برای شما مفید بوده :) از همسرتون بخواین تا تجربیاتشون را با خواننده های ما در میون بذارن ، ممنون و موفق باشید .

 • zohor

  این حرف های خوش آیند بود

 • بهار

  مرد باس اینارو از بر باشه برا خانومش انجام بده...<br />ممنون از مطالب بسییییییییار ارزندتون.

 • sadegh

  من هميشه سعى ميكنم مرد با شعور و خوش اخلاقى باشم

 • لیلا

  کاش کاری بکنیم مردا به این روشهایی که گفتین عمل کنن نه فقط بخونن

 • Alireza

  بسیار عالی بود ... استفاده کردم

 • امید

  عالیییییی بود.
  ولی کاش زودتر میدیدم.
  آخه امرور با دوسدخترم کات کردم،قبلشم همه نبایدهارو انجام دادم...
  وااااای چیکارکنم.

 • محمد

  خیلی خوب بود.
  خوندن این صفحه برای من کلی طول کشید. با تک تک خط ها که خوندم تجسم میکردم میتونم این شرایط رو محیا کنم یا نه، و اگر جوابم نه بود، فکر میکردم رو چه خصوصیاتم باید کارکنم. ولی فقط حاضرم خود ایده آلم باشم نه اینکه یه شخص دیگری بشم.
  ولی همش نگران این هستم که طرفم هم این حرف ها رو برای خودش نسبت به من اجرا میکنه یا خیر؟

 • شمیم

  خخخخخخ واقعا جالب بود واقعا
  این رو مرد ها بدآنند که حس اعتماد و بامزه بودن از همه چیز مهمتر ه

 • یاسمن*

  به خدا همش درست بود , ولی مهم اینه که یه مرد همه اینا رو داشته باشه نه که بخواد ادا دربیاره چون ما اینو سریع متوجه میشم

 • غلامرضا

  خیلی خوب بود و ممنون
  البته توصیه می کنم که آقایون کمی احتیاط رو هم چاشنی کار خودشون بکنن چون خانم ها بعضی وقت ها کمی غیر قابل پیش بینی می شن مخصوصا زمانی که قبلا مورد بد عهدی کسی قرار گرفته باشن
  موفق باشید
  التماس دعا

 • Sajjad

  با سلام فوق العاده عالی بود!پیش به سوی به کاربردن آن ها!

 • Nazruddin

  خیلی عالی بود!
  امیدوارم هر دو جانت ( مرد و زن ) مد نظر بگیرند این نکات مثب رو !

 • bagher

  عالی بود.مرد حساسی هستم.ولی میخواهم سرسخت باشم.

 • محسن

  سلام. اینا مهارتهای لازم برای یک زندگی هستند. اما چیزی که من رو در مورد روابط اجتماعی جامعمون ناراحت می کنه اینکه ما باهم راحت نیستیم و معمولا نقش بازی میکنیم.......حتی واسه همسرامون(البته این نسبیه)

 • سالی

  منطقی تر اینه که مرد ها نمیتونن همه نیاز های زنا رو براورده کنن و همه خاسته هاشون رو انجام بدن.همونطور که زنا نمیتونن.مثلا مردا تنوع طلبن ولی زنا نمیخوان اين خواسته رو براورده کنن.پس کنار اومدن بهتر از براورده کردنه

 • عرفان

  سلام به همه
  اگه این نوشته رو از اول بخونید نوشته شده ویژه آقایون
  از همه خانومایی که خوندن ممنونم که خواستن مرد بودن رو واسه چند دقیقه امتحان کنن
  الکی گفتم خواستم حس شوخ طبعیم رو به رخ ماهتون بکشم.
  ممنون از نوشته جالبتون

 • Va

  مردا همین جوری هستن نیازی به نوشتن نبود این خانوما هستن که رمانتیکند وبا احساس اقایون بازی کرده وانان را زن به بار میاورن این دنیا برای زناست

 • هیوا

  باورکنید من خیلی ازاین خصوصیات مردونه رادارم ولی متاسفانه زنی که لایق خصوصیاتم باشه روپیدانکرده ام .(به خدا ازخودم تعریف نمیکنم )

 • Reza

  Khoob bood
  Vali fk mikonm vijegiye qooroor ro faramoosh kardin

 • Hamid reza

  سلام به همه ی دوستان
  من قبل از رابطه فکر میکردم همه ی این خصوصیات رو دارم.
  تا اینکه دیروز از ناراحتیه طرف مقابلم متوجه شدم ک ناخود اگاه خیلی چیزارو رعایت نمیکنم.
  داشتم از قالب اصلیه خودم خارج میشدم تا مرد ایده ال تری باشم.یعنی دیگه خودم نبودم.کار داره بیخ پیدا میکنه.چون من برای اینکه بهتر بشم بعضی چیزا های پیش پا افتاده رو هم فراموش میکنم رعایت کنم . من باید خودم باشم.ولی این کافی نیست

  از همه دوستای عزیزم میخوام بیشتر منو راهنمایی کنن.مطلب بالا رو خوندم.همه اقایونی ک فکر میکنن توی رابطه موفق هستند.یا خانوم هایی ک میدونن از طرف مقابل چی بخوان.ممنون میشم راهنماییم کنید.منتظر جواباتون هستم
  از مسئولین این سایت هم بابت این مطلب تشکر میکنم و میخوام ک بیشتر راهنمایین کنن

  به امید روزای خوب

نظر خود را اضافه کنید.

0