برگزاری نخستین رویداد استارتاپ گرایند رشت

نخستین رویداد استارتاپ گرایند رشت روز سه شنبه 3 آذر 94، با حضور مدیر سایت رنگی رنگی برگزار خواهد شد.

استارتاپ گرایند رشت

استارتاپ گرایند برای فعالان و کارآفرینان حوزه وب، نامی آشناست. این رویداد جهانی که در حال حاضر در 175 شهر از 80 کشور جهان برگزار می‌شود،برای صاحبان ایده، برنامه‌نویسان، طراحان‌، علاقمندان به سرمایه‌گذاری و در یک کلام فعالان استارتاپی فرصتی فراهم می‌کند تا در فضایی دوستانه با یکدیگر بیشتر آشنا شده و البته با تجربیات یک کارآفرین برتر در این خصوص آشنا شوند.

در حال حاضر رویداد استارتاپ گرایند در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، اراک و چند شهر دیگر در حال برگزاری است. در این میان، نخستین رویداد استارتاپ گرایند رشت نیز قرار است روز سه شنبه سوم آذرماه 1394 در مجتمع خاتم الانبیاء (ص) (واقع در میدان شهرداری، ابتدای خیابان سعدی) برگزار شود.
نگار یعقوبی، مهمان ویژه این رویداد است. خانم یعقوبی (متولد 1365) بنیان‌گذار و مدیر وب‌سایت محبوب و موفق رنگی رنگی (rangirangi.com) است. او همچنین به عنوان مشاور در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز به کار مشغول است.

نگار یعقوبی در نخستین رویداد استارتاپ گرایند رشت، از خود ایده وب‌سایت رنگی رنگی، نحوه اجرایی کردن این ایده، دشواری‌های پیش رو، نحوه سرپرستی تیم و نیز ده‌ها نکته ریز و درشتی که در پیشبرد استارتاپ خود تجربه کرده صحبت خواهد کرد.

مهدی شهبازی (نماینده استارتاپ گرایند جهانی) نیز مجری این برنامه خواهد بود. آقای شهبازی، مشاور کارآفرینی و بازاریابی در حوزه وب بوده و از بنیانگذاران استارتاپ شکم سلام نیز به شمار می‌رود. وی در برگزاری این رویداد از کمک صالح سپهری فر بهره مند است. آقای سپهری فر از روزنامه نگاران و محققان حوزه کارآفرینی است.

همچنین شرکت کنندگان در این همایش، فرصت دارند تا سئوالات خود را از مهمان برنامه مطرح کنند.

رویداد استارتاپ گرایند رشت از ساعت 6 غروب آغاز و تا 9 شب ادامه می‌یابد. برای رزرو بلیت نخستین رویداد استارتاپ گرایند رشت، اینجا کلیک کنید.

آی بانو حامی رسانه ای استارتاپ گرایند رشت است .

2015-11-20 00:00:00

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0