طبق تحقیقات نسل جدید نه تنها تنبل نیستند، بلکه کاملاً با انگیزه‌اند!

طبق تحقیقات نسل جدید نه تنها تنبل نیستند، بلکه کاملاً با انگیزه‌اند!

طبق خبری که هیچ‌کس نباید از آن متعجب شود، افرادی که با نسل جدید کار می‌کنند و با سرزنش‌ها تمام این نسل را به باد تمسخر نمی‌گیرند، مطالعاتی انجام داده و به این نتیجه رسیده‌اند که: نسل جدید نه تنها تنبل نیست. بلکه فراتر از این، نسل جوانه‌هاست و کاملاً انگیخته‌. وای، درست است؟

در حالی که ناله‌هایی مبنی بر اینکه نسل جدید راحت‌طلب‌تر از نسل گذشته هستند، از ابتکاری برخوردار نیستند و کسل‌کننده‌اند، به گوش می‌رسد، که البته درست نیست، بلکه در واقع خلاف این امر صادق است. مطالعه‌ایی در این زمینه صورت گرفته که کاملاً خلاف عقیده‌ی تنبل بودن نسل جدید را به اثبات می‌رساند.

آزمونی از ۱۶۲۳ نفر از نسل جدید گرفته شد، نتایج طبق نظر ونچر برن حاکی از آن بود که، اگرچه شدیداً مشتاق به راه‌ اندازی کسب‌وکار خویش هستند، اما منابع چندانی در اختیار ندارند. پس قضیه این است! انگیزه وجود دارد، اما با کمبود منابع مواجه‌اند.

اما ناراحت نشوید، زیرا این شرایط هراس‌انگیز مانعی بر سر راه نسل جوان ایجاد نخواهد کرد. نسل جدید به تلاش خود ادامه می‌دهند تا بر مشکلات فائق شوند. ونچر برن خاطر نشان می‌سازد که، متوجه باشید که این نسل بیش از هر نسل دیگری خواهان آغاز کسب‌وکار خویش است و جسارت تجارت‌های عاقلانه را دارد.

همچنین نسل جدید در حال تغییر انعطاف‌ناپذیری‌های تجارت نسل پیشین، که شامل پذیرش و ترویج تعادل بین کار و زندگی از جمله ساعات کاری منعطف‌تر، سود بیشتر و محیط اجتماعی مناسب‌تر در محل کار است. مدیر دانشگاه بنتلی بیان می‌کند که، آن‌ها اخراج اقوام خویش، دوستانی که در اتاق‌های خود نشسته‌اند را نظاره می‌کنند و به این فکر می‌کنند که راه‌های بهتری نیز باید وجود داشته باشد.

2016-07-30 00:00:00

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0