خوردنی های پاییزی برای کاهش سریع وزن !

خوردنی های پاییزی برای کاهش سریع وزن !

غذاهایی هستند که با افزایش متابولیسم بدن اثرات شگفت انگیزی روی بدن دارند .غذاهای سالم پاییزی را به رژیم غذایی خود اضافه کنید تا بدون تلاش زیاد ،مقدار قابل توجهی وزن کم کنید!

برای موفقیت بیشتر در کاهش وزن زمانی مناسب تر از پاییز نیست ،البته با توجه به انتخاب های زیادی که برای غذاهای سالم و طبیعی وجود دارد . تنها چیزی که باقی می ماند انتخاب عاقلانه غذاها، برای افزودن به رژیم غذایی سالم شما ست . ما به شما کمک می کنیم تا غذاهای مناسب برای کاهش سریع وزن را پیدا کنید .

کدو تنبل

pumkin

کدو تنبل بی نظیر است! با توجه به غلظت بالای فیبر ، مواد معدنی، ویتامین ها و بتا کاروتن، و درعین حال کالری کم، کدو تنبل به یکی از سالم ترین گزینه های غذایی برای کاهش وزن تبدیل شده است .

دارچین

darchin

اضافه کردن دارچین به وعده های غذایی رابه یک عادت تبدیل کنید . این ادویه معجزه آ سا باعث می شود تا در این پاییز وزن زیادتری کم کنید . دارچین پر از فیبر ، کلسیم، آهن و منگنز است . علاوه براینکه بازدارنده طبیعی اشتها ست ، سوخت و ساز بدن را نیز افزایش می دهد .

خرمالو

khormaloo

خرمالو بهترین خوردنی پاییزی برای بهبود سوخت و ساز بدن است که ید مورد نیاز برای کارکرد سالم تیروئید را نیز فراهم می کند . همانطور که می دانید کارکرد درست تیروئید در سوخت وساز بدن از اهمیت زیادی برخوردار است .سعی کنید حتما این میوه خوشرنگ پاییزی را به سالاد خود اضافه کنید .

2011-12-18 21:54:38

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0