3 اپلیکیشنی که به شما کمک می‌کند تا بارداری را به راحتی پشت سر بگذارید

3 اپلیکیشنی که به شما کمک می‌کند تا بارداری  را به راحتی پشت سر بگذارید

برای زایمان  مجبور نیستید پیش بینی کنید که چه زمانی باید به بیمارستان بروید یا تمام آنچه دکترتان گفته را به خاطر بسپارید! چندین اپلیکیشن برای کمک به شما وجود دارد .

از خلق موسیقی‌های شخصی در اپلیکیشن‌های صوتی تا ویروس‌کشی‌های دیجیتال و حتی پیشرفت در زندگی باعث شده تا ما روی خوش تکنولوژی را به زندگی خود دعوت کنیم که زندگی ما را ساده‌تر کند. پس چرا هنگامی که انقباضات شما آغاز می‌شود، به ساعت نگاه می‌کنید؟ خوشبختانه، مجبور نیستید هنگامی که لحظه‌ی موعود فرا می‌رسد، پیش بینی کنید که چه زمانی باید به بیمارستان بروید یا تمام آنچه دکترتان گفته را به خاطر بسپارید! 

۱. full term

اپلیکیشن بارداری

انقباضات خود را از ابتدا تا انتها با فشردن یک دکمه دنبال کنید. این اپلیکیشن طول و مدت بین انقباضات را معین می‌کند. همچنین الگوی استمرار انقباضات را نیز محاسبه می‌کند، مثلاً به مدت یک ساعت به طول می‌انجامد، سه دقیقه منقبض و یک دقیقه رها می‌شود. حتی از این هم بهتر، تاریخچه‌ی این روند ذخیره می‌شود، حتی اگر تلفن هوشمند شما مشکلی پیدا کند و مجبور شوید دوباره بک‌آپ بگیرید. مزایای بیشتر: ‌حتی شمارنده لگدهای جنینی نیز در این اپلیکیشن وجود دارد که کمک می‌کند تا بدانید کودک شما چه می‌کند.

رایگان برای اندروید و ios

۲. iBirth

اپلیکیشن بارداری بانوان

اگرچه کلاس‌های مخصوص والدین و چکاپ‌های منظم از سوی پزشک از اهمیت ویژه‌ایی برخوردار است، اما قطعاً هنگامی که لحظه موعود فرا می‌رسد، یک یا دو مورد فراموش می‌شود. این اپلیکیشن مجموعه‌ایی از اطلاعات مفید را در خود گنجانده است. حتی نسخه رایگان هم نفس‌های عمیق روزانه و تایم انقباضات را ثبت می‌کند. مزیت دیگر این اپلیکیشن شامل ویدئوها، لیست‌ها و نکاتی برای مدیریت زایمان است.

رایگان برای اندروید و ios(نسخه‌های اصل)

۳.pregnancy++

اپلیکیشن بارداری

اگر به دنبال اپلیکیشنی هستید که بتوانید در طول دوران بارداری از لحظه‌ شکل گرفتن کودک تا تولد از آن استفاده کنید، این اپلیکیشن فوق‌العاده است. مجموعه‌ایی از مشخصات، شامل نکات روزانه، آخرین اطلاعات بارداری به صورت هفته به هفته، ایده‌های برای انتخاب اسم، تجسمی از سایز، شمارش لگدهای کودک، زمان انقباضات و نکات بیشتر است.

هزینه: ۴ دلار برای اندروید و ios

 ترجمه : ندا پویان راد 

2016-09-15 00:00:00

نظرات (1)

  • sanaz

    awli bod

نظر خود را اضافه کنید.

0