بهترین اکسیر های طبیعی و خانگی برای زیبایی

بهترین اکسیر های طبیعی و خانگی برای زیبایی

برای زیبا بودن نیازی  به صرف هزینه بالا برای روش های زیبایی گران قیمت نیست! بهتر است تاازدرمان های طبیعی خانگی استفاده کنید . خودتان به راحتی می توانید آنها را انجام دهید ، تقریبا هزینه ای ندارد و برای همه قابل دسترس است . پیشنهاد می کنیم روش های پیشنهادی ما برای درمان های طبیعی را حتما امتحان کنید .

ترکیبات طبیعی استفاده شده برای درمان های طبیعی می تواند اثرات شگفت انگیزی بر پوست ، موو ناخن های شما بگذارد اگر به درستی مخلوط شده و به کارگرفته شود . به علاوه اگر به درمان های زیبایی ارزان و موثر نیاز دارید هیچ انتخابی بهتر از درمان های زیبایی طبیعی و خانگی نیست. سری درمان های طبیعی زیر را در زمره کارهای روزانه خود قرار دهید تا به زیبایی خود توان وزندگی تازه بدهید

پاک کننده پرتغالی

 

2

گوشت و آب یک پرتغال متوسط را با دو قاشق مربا خوری آرد ذرت مخلوط کنید. مخلوط را با حرکات دایره وار روی صورت خود بمالید و برای دو دقیقه بگذارید تا بماند .سپس با آب گرم بشویید .از این اسکراب 2 بار در هفته برای بازسازی رنگ چهره و پاکسازی سلول های مرده استفاده کنید

 

 شوینده سرکه ای مو

3

از سرکه رقیق شده برای شستشو موهای خود استفاده کنید .این اکسیر طبیعی گیسوان شما را سالم و درخشان نگه می دارد .تنها پس از چندین بار استفاده شما متوجه اثرات مثبت آن خواهید شد .

 

ماسک صورت هندوانه

4

یکی از بهترین اکسیرهای زیبایی طبیعی خانگی هندوانه است ، به خاطر اینکه می تواند خود را با هر نوع پوستی وفق دهد . 2 قاشق آب هندوانه را با همان مقدار آب آهک و 1 قاشق مربا خوری عسل مخلوط کنید . مخلوط حاصل را به صورت خود بمالید و پس از 15-20 دقیقه با آب گرم شستشو دهید .

 

روغن بادام برای دست مخملی

6

کمی از روغن بادام را به پوست دست خود بمالید ودست خود را در حوله برای 15-20دقیقه بپیچید. . سپس دستان خود راتنها با کیسه حمام پاک کنید و یا با آب گرم شستشو دهید تا روغن های اضافی پاک شوند . روغن بادام سرشار از ویتامین E و آنتی اکسیدان هاست که برای رطوبت پوست و جلوگیری از پیری ضروری است .

 

ماسک مو تخم مرغ

5

در زمانی که به روش درمانی سریعی نیاز دارید که بتواند موهای شما را پس از اولین جلسه به راستی براق کند ، ماسک مو طبیعی دست ساز ساخته شده از تخم مرغ دقیقا آن چیزست که شما نیاز دارید. 1 تخم مرغ ، 2 قاشق از روغن کنجد، و 2 قاشق روغن نارگیل را مخلوط کرده و برای 10-15 دقیقه روی موهای خشک قرار دهید . سپس با شامپوی دلخواه خود موها را بشویید .

 

2011-10-31 00:00:00

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0