افرادی با اندام گلابی شکل چگونه باید لباس بپوشند؟

خبر خوش برای دخترانی که اندام گلابی فرم دارند. ما در اینجا نهایی ترین راهنمای لباس پوشیدن را ارائه می کنیم. با توجه به این توصیه ها می توانید بهترین انتخاب را برای شلوار، دامن و لباس با توجه به اندام خود داشته باشید.

 اندام گلابی شکل

اندام گلابی شکل چگونه است؟
اندام گلابی شکل بیشتر در میان زنان دیده می شود. جلوی آینه بایستید: اگر باسن شما پهن تر از شانه هایتان باشد، در نتیجه خوشبختانه اندامی گلابی شکل دارید. این افراد معمولا خط سینه کوچکتری نسبت به بقیه دارند. با توجه به بقیه بخشهای بدن ، اندامهای گلابی شکل اگر سینه های بزرگتری داشته باشند، بدنشان شبیه فرم ساعت شنی خواهد شد.

هنرپیشه های معروف با  اندام گلابی 
بیانسه ، کیم کارداشیان ، کریستینا آگیولرا، اوا لانگوریا ، پاریس هیلتون و ریحانا همگی اندام گلابی شکل دارند.

هنرپیشه ها با اندام گلابی شکل

اسرار طراحان لباس برای اندامهای گلابی شکل
چالش طراحان ایجاد تناسب بین ناحیه کمر (باریکتر) و ناحیه باسن (کمی پهن تر) است . برای خیاط ها پیدا کردن رابطه دقیق بین بالاتنه و پایین تنه کمی مشکل ساز می شود. بنابراین باید بدنبال یک خیاط خوب بگردید .

کیم کارداشیان

لباس برای اندام گلابی شکل چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

1  به بالاتنه توجه داشته باشید. زنانی که اندام گلابی شکل دارند باید بیشتر به بالاتنه خود توجه داشته باشند. انتخاب تاپ یا تی شرت های کشی و لطیف و یا ژاکت های کش باف برای این افراد مناسب است.

2   استفاده از گردن بند.لباسها و بلوزهایی که همراه با یک گردن بند باشند واقعا توجه افراد را به سمت بالاتنه معطوف می کند .

3   لباس هایی مانند کت نیز به جلوه های بصری در ناحیه بالاتنه اضافه می کند.

4  لباسهای A شکل . پوشیدن لباسهای A شکل و تاپ باعث می شود که باسن لاغرتر به نظر برسد.

5  پهنا خوب است. لباسهایی که در انتها پهن تر باشند معمولا به اندم های گلابی شکل تعادل می دهند. کفشهای نوک تیز با شلورهای دمپا گشاد پاها را کشیده تر نشان می دهد.

6   لباسهای رسمی. شلوارهای رسمی بسیار مناسب هستند مخصوصا برای کسانی که باسن و ران های افراد گلابی شکل را دارند.از لباسهای پر زرق و برق دوری کنید مثل شلوارهای جیب دار و یا گلدوزی شده.

دامن های مناسب برای اندام گلابی شکل 

دامن برای اندام گلابی شکل

شلوار مناسب برای اندام گلابی شکل 

شلوار مناسب برای اندام گلابی شکل

 پیراهن برای اندام گلابی شکل 

پیراهن  برای اندام گلابی شکل

2013-10-23 00:00:00

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0