ایده هایی برای یک پیک‌نیک خانوادگی عالی!

ایده هایی برای یک پیک‌نیک خانوادگی عالی!

هیچ چیز بهتر از این نیست که مادامی که اشعه‌های زیبای خورشید روی پوستتان می‌تابد، باد در لابه‌لای موهایتان می‌وزد و در طبیعت هستید، غذا میل کنید. پس باید در علفزارها، در کنار دریاچه یا حتی در پارکی کوچک در وسط شهر که فواره‌ایی دارد، بنشینید.

بدون شوخی، لذت بردن از وعده‌ غذا در بیرون از خانه یکی از برترین لذت‌های زندگی است، و نه تنها شما، بلکه کودکان شما نیز بدان نیاز دارید. البته این امر مستلزم تدارکات فراوان نیست. گاهی ساده‌ترین پیک‌نیک‌ها بهترین‌ها هستند، اما باید چند نکته را در نظر بگیرید. در اینجا ۵ نکته برای تجربه بهترین پیک‌نیک عمرتان در کنار فرزندانتان را برایتان بازگو می‌کنیم.

۱.مکان مناسب، مکان مناسب، مکان مناسب

واقعاً مهم‌ترین نکته همین است، و بسته به سن فرزندان شما متفاوت است. برای کودکان، بهترین ایده برای پیک‌نیک، زمین‌های بازی است. بازی در پارک، پاداشی برای صبر آن‌ها در پیک‌نیک و خوردن سبزیجات غذایشان است. اگر فرزندان شما بزرگ هستند، به مکان‌هایی بروید که بتوانند بازی‌های مهیج انجام دهند، اما حتماً مدت زمان بازی را محدود کنید، این بازی پاداشی در قبال همنشینی با خانواده و صرف غذا با شماست.

۲.شیک باشید

اگر پیک نیک رفتن بخشی از سبک زندگی شماست، باید لباس‌های آراسته‌ایی بپوشید. این نه تنها فرایند پیک‌نیک رفتن را ساده می‌سازد، بلکه برخی از این موارد به قدری بامزه است که روح جدیدی برای پیک‌نیک رفتن‌های بیشتر در وجود شما می‌دمد. برای مثال، وسایل پیک‌نیک خود را تزئین کنید، یا سبدهای خارق‌العاده‌ی پیک‌نیک را امتحان کنید. پتو و سبد پیک‌نیک خود را با هم ست کنید.

پیک نیک خانوادگی

۳.خوراکی‌های خوشمزه ببرید

پیک‌نیک تنها بهانه برای خوردن غذاهای لذیذ است. غذاهای جالبی برای جشن پیک‌نیک خود تهیه کنید، همچون ساندویچ‌های انگشتی به شکل گل، برش‌های طالبی در بستنی یا میوه‌های کبابی. اگر فرزندان شما به اندازه کافی بزرگ هستند، از آن‌ها بخواهید تا در تهیه‌ غذاها به شما کمک کنند.

۴.پیک‌نیکی با محتوی خلق کنید

پیک‌نیک را برای فرزندان دلبند خود جادویی کنید و به آن محتوی ببخشید. پیک‌نیک تدی بر برای کودکان بسیار شیرین است. خرس تدی بر کودک خود را همراه ببرید و داستان‌های مربوط به آن را برایشان بخوانید. موضوعات دیگر می‌تواند درباره‌: آلیس در سرزمین عجایب، حشرات یا پیک‌نیک‌های پری‌ها باشد.

۵. بازی را شروع کنید.

یک یا دو بازی با مزه را در نظر داشته باشید. چند گزینه ساده و لذت‌بخش را در چنته نگه دارید، حتی یک بازی که خودتان ساخته‌اید یا یک بازی راحت برای فضای باز طراحی کنید.

2016-08-12 00:00:00

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0