معرفی وبسایت های کاربردی فوق العاده ! (بخش دوم )

در بخش دوم وب سایتهای فوق العاده ،سایتهایی را خواهید دید که  آرزو می کنید کاش زودتر می شناختیدشان! نظرات خود را درمورد این سایتها با ما در میان بگذارید !

best-websites-f3

در ادامه سری بهترین سایت ها ، سایت هایی را به شما معرفی می کنیم که ممکن است چندان معروف هم نباشند اما از لحاظ محتوا بسیار مفید هستند:

بخش اول 

بخش دوم :


10. Boxoh


به یاری این سایت می توانید با استفاده از نقشه ی گوگل، موقعیت هر نوع بسته و محموله ی خود را ردیابی کنید.

Boxoh


11. PicMonkey


PicMonkey یک ویراستار آنلاین تصاویر است که این امکان را فراهم می آورد تا عکس هایتان را رتوش کنید. علاوه براین در این سایت می توانید به عکس هایتان افکت، فونت دهید و رویشان طرح کار کنید. سایتی عالی جهت دست یابی به عکس هایی زیبا برای کاور فیس بوکتان!

PicMonkey


12.  Trello


Trello ابزاری آنلاین است که به وسیله ی آن می توان همه چیز را به کمک کارت های Kanban سازماندهی کرد. همراه با این سایت می توان با دیگران به صورت آنلاین همکاری های تصویری با کیفیتی بالا داشت. همچنین Trello سایت مجانی مناسبی برای مدیریت کارها و پروژه ها به شمار می رود.

Trello


13. Short Reckonings


Short Reckonings ابزاری آنلاین برای پیگیری مخارج بیش از یک نفر است. کار با آن بسیار ساده و آسان است و با تنها چند کلیک میتوان هزینه ها را وارد کرد. علاوه براین، در این سایت دیگر خبری از تبلیغات نیست!

Short Reckonings


14. Memrise


آیا از آن دسته افرادی هستید که به یادگیری چیزهای جدید آن هم در بسته های کوچک و کم حجم علاقه دارند؟ اگر اینطور است پس Memrise مخصوص خود شماست! این سایت مملو از بازی ها و برنامه های آموزشی است که موجب تقویت حافظه تان می شود.

Memrise


15. Instructables


این سایت دستورات و راهنمایی هایی برای ساخت هر آنچه که در ذهن خود دارید در اختیارتان قرار می دهد. Instructable برای کاربران بستر مناسبی است تا در آن جا، کارهای خلاقانه شان را توسعه دهند و نیز آن ها را با سایر افراد به اشتراک بگذارند.

Instructable


16.  Join.me


جهان امروز جهانی است که مشارکت و همکاری سرمایه داران با همدیگر امری مهم به شمار می رود؛ و در این راه Join.me به یاری افراد شتافته است. این سایت نرم افزاری آنلاین ارائه کرده است تا به وسیله ی آن افراد بتوانند صفحه ی دسک تاپ خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. همچنین می توان در جلساتی که سایر اعضای شرکت کننده در مکانی دیگر هستند صدای جلسات را ضبط کرد. این سایت روشی آسان برای به اشتراک گذاشتن صفحه دسک تاپ بر روی وب است.

 Join.me


17. Sync.in


در این سایت می توانید به همراه سایر دوستانتان اسناد و نوشته هایتان را ویرایش کنید. ابزاری عالی برای انجام همکاری به صورت آنلاین.

Sync.in


18. Privnote


آیا دوست دارید پس از آنکه یادداشت ها و اطلاعات به اشتراک گذاشته تان خوانده شد خود به خود از بین بروند؟! Privnote دقیقا همین کار را انجام می دهد!

Privnote


19. ScribbleMaps


آیا دوست داشتید تا شکلک ها، تصاویر و خطوط دلخواهتان را به نقشه ی گوگل-Google Map اضافه کنید؟ اگر هم به این کار تمایل داشته باشید مسلما Google Map چنین اجازه ای نخواهد داد! اما به جای آن ScribbleMapsاین امکان را به شما میدهد.

ScribbleMaps

2014-08-16 00:00:00

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0