معرفی وبسایت های کاربردی فوق العاده ! (بخش سوم)

معرفی وبسایت های کاربردی فوق العاده ! (بخش سوم)

در میان هزاران وب سایت، یافتن بهترین ها و استفاده مفید از آنها نشان دهنده هوش و دقت شماست ،با بخش سوم  وبسایتهای فوق العاده همراه ما باشید !

در ادامه سری بهترین سایت ها ، سایت هایی را به شما معرفی می کنیم که ممکن است چندان معروف هم نباشند اما از لحاظ محتوا بسیار مفید هستند:

بخش اول 

بخش دوم 

بخش سوم:


20. TripIt


TripIt روشی بی دردسر برای سازماندهی کلیه جزئیات مسافرت ها و سفرهای کاری است. اگر ساعت پروازتان را فراموش می کنید، اگر نمی توانید ایمیلی را که محتوای آن حاوی آدرس هتل اقامتتان است بیابید مطمئن باشید با TripIt دیگر جای نگرانی نیست چرا که کلیه ی اطلاعات سفرتان تنها در یک مکان گرد هم جمع خواهند شد.

TripIt

 


21. Skyscanner


Skyscanner سایتی پیشرو و جهانی برای اطلاعات سفر است. این سایت حاوی اطالاعات پرواز میلیون ها خطوط هوایی است و نیز اطلاعات مربوط به کرایه ی خودرو و هتل ها.

Skyscanner

 


22. Hostel Bookers


اگر قصد سفر و اقامت در هتل را دارید Hostel Bookers یکی از بهترین سایت ها برای جستجوی هتل و هتل های ارزان قیمت در سرتاسر جهان است.

Hostel Bookers

 


23. Fitday


به کمک Fitday می توانید رژیم غذایی خود را دنبال کنید و وزن خود را کم کنید. در این سایت می توانید متخصص تغذیه ای مخصوص خود داشته باشید و مطالب مجانی بسیاری در مورد تغذیه و کاهش وزن بخوانید.

Fitday

 


24.  Endomond


Endomondo یک اپلیکیشن برای موبایل است که شما را در پیگیری تمرینات ورزشی تان یاری می دهد. این وب سایت این امکان را می دهد تا جز به جز تمریناتتان را مورد تحلیل و بررسی قرار بدهید درنتیجه وسیله ای ارزشمند برای درک بهتر برنامه ها و تمرینات ورزشی تان به حساب می آید.

Endomond

 


25. My Fitness Pal


اگر محاسبه ی میزان کالری برایتان از اهمیتی بالا برخوردار است پس My Fitness Pal را به شما معرفی می کنیم که نسخه ی موبایل آن هم موجود است. پایگاه داده گسترده ای از وعده های غذایی و تمرینات در این سایت وجود دارد که کمک می کند تا با دقت هرچه بیشتر و به آسانی میزان کالری مصرفی را محاسبه کنید.

My Fitness Pal

 


26. Fuelly


در سایت Fuelly می توانید مسافت پیموده شده ی خودروی خود را بر حسب میزان سوخت دریافتی اش مورد بررسی قرار دهید و سپس آن را به اشتراک گذاشته و با خودروی سایرین مقایسه کنید.

Fuelly

 


27.  3Minute Journal


3Minute Journal مجله ای متفاوت از سایر مجله ها است. با این اپلیکیشن می توانید کلیه ی حالات، موفقیت ها، شکست ها و لحظات سپاسگذاری و قدردانی خود را پیگیری کنید. علاوه براین، می توانید بررسی جامعی بر روی این پارامترها داشته باشید.

3Minute Journal

 


28. 750 Word


این اپلیکیشن ایده ی خود را از "Morning Pages" گرفته است. براساس آن افراد تشویق می شوند تا هر روز صبح در سه صفحه افکار خود را یادداشت کنند تا به این طریق با ذهنی شفاف و به دور از هرگونه بی نظمی ای روز خود را آغاز کنند.

750 Word

 


29. Kiva


Kiva یک سایت micro finance (micro finance منبعی برای ارائه ی خدمات مالی برای مشاغلی که به بانک ها و خدمات مربوطه دسترسی ندارند ) است که تلاش می کند تا اینترنت و موسسات micro-finance را که در سرتا سر جهان وجود دارند، قوی تر کند. هدف این سایت این است تا با قرض دادن پول به بخش هایی که نیاز مالی دارند به آن ها کمک کنند.

Kiva

2014-08-27 00:00:00

نظرات (1)

  • Mina

    مرسی.عالی

نظر خود را اضافه کنید.

0