۹ محصول تکنولوژی که زندگی شما را تغییر می‌دهد

۹ محصول تکنولوژی که زندگی شما را تغییر می‌دهد

تکنولوژی های مدرن کیفیت زندگی ما را سریع‌تر از آنچه تصور می‌کنیم  تغییر می دهند از پرینتر سه‌بعدی گرفته تا دوربین‌های کنترل از راه دور و...

بیائید نگاهی به  9 محصول خلاقانه‌ی امسال بیندازیم ، سپس به اندازه‌ی کافی پول در بانک پس‌انداز کنید زیرا به زودی مجبور خواهید شد که سبک زندگی خود را هوشمندانه‌تر نمائید.

۱. بافندگی الکتریکی

در آینده‌ی نه چندان دور برای تولید انواع چیزهای مختلف از قبیل اقلام اساسی تا مواد غذایی از پرینترهای سه بعدی بهره خواهیم جست، اما پرینترهای سه بعدی پوشاک چیستند؟! این امر از ابتکارات آرون رولی است، دستگاه خلاقانه‌ی وی قابلیت تولید پوشاک متحرک، زنده و بدون‌درز مانند زیر پیراهن رکابی یا دامن فون را به راحتی از داخل خانه‌ی شما فراهم می‌کند. چه کسی می‌دانست که تمام آنچه شما بدان نیاز داشتید دستگاهی هوشمندانه مانند این بود که طراح مد پیشرفته‌ی شما باشد؟

۲. کفش‌های  Prey

پاشنه‌های محسوسِ زاویه‌دار یا پاشنه‌های تخت و صاف دیگر دردسری برایتان ایجاد نخواهند کرد: یکی از این کفش‌هایی که مناسب تیپ شماست را انتخاب کنید تا حسی شبیه احساس سیندرلا را در این دنیای مدرن تجربه کنید. در ۱۲ مدل مختلف و بیش از ۱۷۰ جنس و رنگ که هم به صورت آنلاین در اختیارتان قرار داده شده و هم در هر مغازه‌ی کفش‌فروشی در سراسر دنیا به فروش می‌رسد و حتی امکان سفارش انواع مدل‌های مختلف آن نیز برایتان فراهم شده، پس هر چه سریع‌تر قسمتی از فضای قفسه‌ی کفش‌هایتان را خالی کنید تا جفت‌های سفارشی مخصوص خودتان را در آن جا دهید.

۳. نیلوفر آبی کوچک

اگر در اتاق کوچکتان مجبور به تحمل افرادی هستید که که در هنگام خواب زیاد غلت و تکان می‌خورند، این پتوهای قنداقی هر فردی را مجبور می‌کند تا چشمانش را بسته و بخوابد. در تولید این پتوها از تکنولوژی درجه‌ی کیفی محصولات ناسا بهره برده شده، این قنداق عایق‌شده‌ی هوشمند قابلیت تنظیم دمای بدن بر حسب دمای اطراف را داراست و در تمام طول شب دمای بدن شما را متعادل می‌سازد. الیاف پتو این قابلیت را دارند تا در گرما دمای بدن را خنک کرده و در سرما دمای بدن را افزایش دهد و حتی از این هم بهتر، با خرید هر یک پتوی نیلوفر آبی کوچک، یک محصول مشابه دیگر نیز، به منظور ارتقای سلامت کودکان کشور، برای خریدار ارسال خواهد شد. همه‌ی ما یکی از آنها می‌خواهیم، شما چطور؟

live-creative-2

۴. دوربین رباتیک لی‌لی

 آیا همیشه رویای فیلمبرداری در حین پرواز را در سر می‌پرورانیدید؟ این دوربین کنترل از راه دور قطعا در لیست آرزوهای شما جای خواهد داشت. این دستگاه خلاقانه توسط یک جوان ۲۳ ساله ابداع شده و برای تمام افرادی که عاشق اکتشاف و سیاحت هستند ضروریست، در عین حال به اندازه‌ی کافی کوچک است و مقاوم که در کوله‌پشتی و لباس ضدآب شما دوام بیاورد. به زودی پرواز و گرفتن عکس‌ها و ویدئوهای هوایی را بدون این دستگاه به خاطر نخواهید آورد.

۵. کفشDresr

جراح سابق ارتوپد طراح کفش‌های Taryn Rose مبتکر پاشنه‌های فوق‌العاده‌ایست که راحتی را با مد روز تلفیق کرده است. با استفاده از مهندسی‌ خلاقانه ، پس از طراحی پاشنه‌های متحرک ۷ سانتی، شما می‌توانید تمام روز بدون تحمل درد آنها را بپوشید. بله حقیقت زندگی همین است.

۶. پرینتر سه بعدی Hershy's Cocojet

نه خواب نمی‌بینید... این یک پرینتر سه بعدیست که شکلات می‌سازد. این دستگاه هوشمندانه با یک دکمه شیر، شکلات سفید و تلخ را پمپاژ می‌کند. با داشتن از این دستگاه‌ها در خانه‌ی خودتان، حس مالکیت کارخانه‌ی شکلات‌سازی هرشی را با در خانه‌ی خود تجربه کنید.

۷. اجاق گاز june

اگر در خانه یک اجاق گاز اتوماتیک که خودش نوع غذا و نحوه‌ی طبخ عالی آن را بدون زحمت و استرس تشخیص دهد، داشته باشید چه حسی دارید؟ این دقیقا همان کاریست که این اجاق گاز خلاقانه انجام می‌هد. فقط با زدن یک دکمه کلوچه‌ها هرگز دیگر نخواهند سوخت و گوشت‌ها کاملا آبدار طبخ می‌شوند و به شما اجازه می‌دهند تا به کارهای دیگری مانند لم دادن روی کاناپه، برسید.

۸. ابزارهای هوشمند

این شرکت خانه‌ی معمولی شما را به یک خانه‌ی هوشمند و کارآمد بدل می‌کند. پس از نصب یک دستگاه هاب در خانه می‌توانید در هر کجای دنیا که باشید در کمال آرامش خانه‌ی خود را نظارت، کنترل و ایمن سازید. محصولات متنوعی از قبیل نور و سنسورها خانه‌ایی هوشمند مطابق شخصیت و بر حسب نیازهایتان برایتان به ارمغان می‌آورد. اینک این خانه‌ی هوشمند در خدمت شماست.

live-creative-3

۹. O Watch

فرزندان خود را با پیشنهاد داشتن ساعتی هوشمند و اختصاصی به برنامه‌ریزی دقیق‌ترغیب نمائید. این وسیله توسط اومکار یک کودک ۸ ساله ابداع شده، به کاربران اجازه می‌دهد تا ساعت هوشمندی که مجهز به روکش چاپی سه‌بعدی و دارای بندی رنگیست را همراه با امکان برنامه‌ریزی دستی به صورت همزمان داشته باشند. کارآفرین جوان ما هم‌سن و سال‌های کوچک خود را ترغیب کرده تا ساعت شیک و هوشمندانه‌ی خود را داشته باشند! چه تحسین‌برانگیز!

منبع : www.brit.co 

2015-10-01 00:00:00

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0